گارانتی محصولات بانه کاله توسط شرکت های معتبر وثبت شده همراه با مجوز رسمی و قابل اعتماد طرف قرار داد ما که دفتر مرکزی آنها در تهران قرار دارد قابل انجام است.
گارانتی شامل تعمیر و در مواقع لزوم تعویض کالا میباشد. مدت زمان گارانتی 24 ماه  و 5 سال خدمات پس از فروش و تامین قطعات میباشد .سرویس کارهای مجرب و کاردان در تمام استان ها و شهرهای کشور آماده ی خدمات رسانی هستند. شماره سرویس کارهای هر شهر را فقط باید از دفتر مرکزی آن شرکت جویا شوید.

گارانتی از چه زمانی محاسبه می شود؟

گارانتی از زمانی که سرویس کار به صورت حضوری برای نصب کالا اقدام نموده و کارت گارانتی کالا توسط نصاب شرکت مهر خورده باشد آغاز میشود .

آیا هزینه نصب رایگان است؟

بله؛ هزینه ی نصب کاملا رایگان است و تنها هزینه ایاب و ذهاب ولوازم مصرفی مانند لوله و پیچ و نوار و سرشیر و شارژ گاز و کابل کشی و … بر عهده مشتری می باشد.

مدت زمان نصب چقدر می باشد؟

مدت زمان نصب از زمان تحویل گرفتن کالا و تماس با سرویس کار شرکت گارانتی از 8 ساعت تا 3 روز است.

آیا می توان کالا را در زمان زودتر نصب کرد؟

بله؛ این کار باید با هماهنگی خود سرویس کار انجام شود و مبلغ هزینه به صورت توافقی افزایش می یابد و سرویس کار به صورت اورژانسی نصب را انجام می دهد «برای مواقعی که نیاز است نصاب هنگام تحویل کالا و نصب آن حضور داشته باشدو تایید سلامت کالا را بدهد، شماره سریال گارانتی و شماره نصاب را از همکاران ما دریافت کنید وهماهنگی ها ی لازم را انجام دهید».

اگر گارانتی نکنیم چه می شود؟

از آنجایی که ما در برابر ارائه خدمات گارانتی و تعمیر و راهنمایی تنظیمات و نصب و کلیه خدمات پس از فروش تعهدی نداریم؛ پیشنهاد ما این است که کالا را گارانتی و از این خدمات ارزنده استفاده کنید.

اعتبار شرکت های گارانتی چقدر است و قابل اطمینان هستند؟

شرکت های طرف قرار داد ما ثبت شده دارای مجوزهای رسمی و البته اثبات شده هستند چون حداقل حدود 10 الی 15 سال است با این شرکت ها همکاری می کنیم و رضایت مشتریان ما را کسب کرده اند. و همیشه از این دو شرکت مبالغی بالا به عنوان ضمانت انجام کار دریافت میشود که در صورت عدم انجام تعهدات ودر صورتی که حق با مشتری باشد می توانیم توسط مبلغ دریافت شده به عنوان ضمانت از شرکت های طرف قرارداد کالا را برای مشتری تعمیر و تعویض کنیم. پس این شرکت ها توسط ما تایید و تضمین میشوند .

اخطار: از زمان تحویل گرفتن کالا تا رسیدن نصاب کلیه ی مسئولیت سلامت کالا به عهده مشتری است؛ پس لطفا محصول را از ضربات و رطوبت و نوسان برق محافظت نموده و از نصب خودسرانه کالا خودداری نمایید »
ضمنا هرگاه در طی دوران ضمانت ، دستگاه توسط افراد غیر از نفرات مجاز شرکتهای گارانتی کننده نصب ، تعمیر یا دست کاری شود دستگاه از ضمانت خارج خواهد شد.

توجه 1-تعویض کمپرسور در طول قرارداد فقط یک بار رایگان می باشد
توجه 2-شکستگی و آتش سوزی به هر دلیل شامل خدمات رایگان نمی باشد

شرایط و تعهدات

تلویزیون: 18 ماه گارانتی همه قطعات بجز پنل و صفحه شیشه ای همراه با 5 سال خدمات پس از فروش كتبی و معتبر
انواع کولر گازی: 24 ماه گارانتی کمپرسور و قطعات به جز بدنه همراه با 5 سال خدمات پس از فروش كتبی و معتبر
انواع لباسشویی و ظرفشویی: 24 ماه گارانتی برای کلیه ی قطعات به جز بدنه همراه با 5 سال خدمات پس از فروش كتبی و معتبر
انواع یخچال فریزرهای دیفراست و نوفراست: 24 ماه گارانتی کلیه قطعات به جز بدنه همراه با 5 سال خدمات پس از فروش كتبی و معتبر